Stalo žaidimai

Stalo-žaidimaiJohn Kehoe yra pasakęs: „Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą“. Šiais laikais dažnai pasigendama nuoširdaus bendravimo. Mes visi turime daug darbų, rūpesčių, skubame, lekiame… Galvoje vien mintys apie darbą, o paprastiems dalykams nerandame laiko. Kad ir kaip nesiseks, kad ir kokie būsime nelaimingi visada norėsime atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką gerų draugų kompanijoje. Tuomet ir didžiausios bėdos tampa mažesnės, o iškilusi problema nebe tokia rimta.
Geras laikas praleistas su draugais tai ne tik ilgi pašnekesiai iki saulės patekėjimo. Nuostabias akimirkas gali padėti sukurti ir stalo žaidimai. Stalo žaidimai, tai idealus būdas praleisti laisvalaikį ir tai tikrai nėra vaikų žaidimai. Žaisdami įvairiausius stalo žaidimus patreniruoti savo loginį mąstymą, derybinius įgūdžius ar pademonstruoti kitus sugebėjimus gali tiek jaunas tiek senas.
Išsirinkti stalo žaidimą išties sudėtinga. Pasirinkimas toks platus, kad dažnai prireikia draugiško patarimo. Turbūt visi yra girdėję apie puikų kompanijos žaidimą „Alias“. Šis žaidimas žaidimas komandomis, kurias sudaryti turi 2 arba daugiau žmonių. Žaidimo pagrindinis tikslas yra paaiškinti žodžius kitaip. Tai reiškia, kad tu privalai paaiškinti savai žodžiai nenaudojant duotojo žodžio šaknies. Nugalėtojas taps ta komanda, kuri greičiausiai pasieks finišą ir taps žodžių karaliais. Atrodo banalu, bet kompanijoje atsiranda draugiškas azartas ir konkurencija, kuri žaidimą išjudina dar labiau. „Alias“ stalo žaidimų yra įvairiausių rūšių – nepamirštama ir mažųjų. Naujausias kūrinys yra „Party Alias“. Principas visiškai panašus kaip ir paprastojo, tačiau užduotys pasunkinamos ne sunkesniais žodžiais, tačiau papildomomis užduotimis. Nuo šiol tau teks aiškinti žodį kitaip šokinėjant ant vienos kojos, galbūt tau reikės aiškinti isterišku balsu, linksmai arba piktai. Šio tipo stalo žaidimai puikiai tinka kompanijoms, kuriose yra žmonių, kurie menkai pažįsta kitus, šis žaidimas padeda susibendrauti. Alias jau turi? Nebėda.
Kitas rekomenduojamas stalo žaidimas – „Dixit“. Šiame žaidime nerasite jokių kovų, pykčio ar smurto potraukio. Žaidžiant šį stalo žaidimą apims tik pozityvios mintys. Žaidimo esmė tokia, kad vienas žaidėjas tampa pasakotoju, o kiti likusieji klausosi šios istorijos. Kaip pasakotojas pateiks istoriją, čia jau priklausys nuo fantazijos. Galima tiek dainuoti, tiek deklamuoti, tiek pasitelkti aktorinius sugebėjimus – svarbu tik tai, kad pasakojimas būtų susijęs su rankoje laikoma korta. Išklausius pasakojimą klausantieji turi iš savo turimų 6 kortelių pasirinkti vieną, kuri labiausiai atitiktų pasakojimą. Vėliau vyksta tikras balsavimas. Priklausomai ar buvo atspėtas siužetas, ar ne, pasakotojas ir kiti žaidėjai pasiskirsto taškus. Pamatysite kiek juoko ir linksmybių sukels diskusijos, kai atrandamas apibūdintas paveikslėlis.
Trečias, tačiau neblogiausias ir populiarumo viršūnėse išsilaikęs jau daug metų žaidimas – Monopolis. Turbūt daugeliui teko žaisti anglišką žaidimo versiją. Dabar kur kas įdomiau – galite keliauti Lietuvos sostinės gatvėmis. Tapkite tikrais verslininkais – ieškokite norimo nekilnojamo turto, tai gali būti sklypai, geležinkelio stotys, komunalinės įmonės. Nebijokite rizikuoti: investuokite turimus pinigus ir nusipirkite namus, viešbučius. Monopolio tipo stalo žaidimai patiks mėgstantiems rizikuoti, juk kuo didesnė rizika tuo didesnis pelnas. Juk kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Išlikite nepalaužiamais, nes viršūnėje vietos yra tik vienam.
Tai tik maža dalis visų populiariausių žaidimų. Jų pasirinkimas iš ties platus. Stalo žaidimai garantuotai padės praleisti gerai laiką. O kas gali būti geriau už nuostabias akimirkas kartu?

Advertisements

Tagged: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: