Vaikiški vežimėliai

Vaikiski-vezimeliaiBe kokio atributo neužauga joks vaikas, be kokio savo didžiojo pagalbininko jokia mamytė ar tėvelis neįsivaizduoja savo atžalėlių auginimo? Kas yra tiesiog privaloma įsigyti vos tik sulaukus mažojo džiaugsmelio, o dar geriau pasiruošti ir turėti tai jau prieš jo gimimą? O gi vaikiškas vežimėlis.

Šiais laikais vaikiški vežimėliai – tikra pagalba jauniesiems tėveliams. Dabar jie tiesiog tobuli – susideda ir susilanksto praktiškai visomis kryptimis. Išsiardo, kiek tik širdis geidžia, o, svarbiausia, atgal sudėti visiškai nieko nereiškia. Visa tai padaroma tiesiog poros mygtukų paspaudimu ir vienu rankos judesiu…  Taigi, nesudėtinga judesių kombinacija – ir talpink savo mažylio transporto priemonę kur tik reikia – beveik į bet kokio dydžio automobilį, ar viešojo transporto priemonę. Ir, kas šiais laikais nepaprastai aktualu, – tai padaryti net nėra būtinos stiprios tėvelio rankos – bet kuriai mamytei tai – lengvai įveikiama užduotis.

Ypatingai gera žinia, kad vežimėlių svoris sumažėjo tiesiog iki pat leistinos ribos. Vis tik negali jie būti plunksnelės lengvumo, nes būtina užtikrinti šios transporto priemonės stabilumą, juk ja keliauja trapiausi šeimos nariai. Tačiau vis dėlto įvertinama ir tai, kad vežimėliais dažniausiai manevruoja juk mamytės, taigi dabar užsinešti vežimėlį į kokį ketvirtą auštą ne taip jau ir sudėtinga, o kai kurių vežimėlių toks svoris, kad tai, reikalui esant, galima padaryti ir kartu su transporto priemonės savininku jame.

Dar viena iš svarbių savybių – manevringumas. Dabar vaikiški vežimėliai tokie vikrūs, kad jokie lietuviški šaligatviai problemų nesukels. Rateliai sukasi kaip tik nori ar, tiksliau sakant, – tau reikia. Susigalvok pasivaikščiojimo su savo mažyliu maršrutą ir keliauk drąsiai – parko takeliu, pajūrio krantu, ramiomis gatvelėmis ar žalia pievute. Tiesa, dabar vežimėliai turi ir puikiausius amortizatorius, tokių pasivaikščiojimų metu jūsų vaikelis tikrai nepabus nuo kratymo ar ratelių daužymosi į po žiemos aptrupėjusius mūsų miestų ir miestelių šaligatvius.

Vaikiški vežimėliai dabar gaminami iš aplinkai draugiškų medžiagų, gražūs, spalvingi. Kartu su jais parduodami įvairiausi priedai, kurie dar labiau palengvina tėvelių ir mažylių keliones. Iš tiesų, šiais laikasi gali išsirinkti vežimėlį pagal bet kuriuos savo poreikius ir gyvenimo būdą.

Na šiuo atveju galbūt ir slypi viena problemėlė – pasirinkimas nepaprastai didžiulis. Tiesiog milžiniškas. Kad apsisręstum ir išsirinktum tą vieną vienintelį, gali neužtekti ir keleto apsilankymų parduotuvėje. O dar kai tų parduotuvių, tikrai ne keletas, tai toks važinėjimas gali užtrukti ilgėliau, o laikas juk nelaukia, tiksliau sakant, mažylis nelaukia – jis juk gims tada, kada jam priklauso ir augs, patikėkite, ne dienomis, o valandomis.

Kadangi šių prekių matuotis nereikia, o dažnai juk perkant dar ir nebūna kam jas primatuoti, tad šiuo atveju nepaprastai patogus apsipirkimo variantas – elektroninės parduotuvės, kurių asortimentas – vaikiškos prekės. Tiesiog patogiai įsitaisyk priešais kompiuterio ekraną ir ganyk akis po dryžuotus, gėlėtus, languotus ar rutuliukais papuoštus paveikslėlius. Tiesa, dar ir aprašymus skaityti būtina, nes gerųjų savybių, kuriomis palengvinsite savo ir mažylio gyvenimą, labai daug. Todėl pirmiausia reikėtų gerai pagalvoti ir apsispręsti, kokie būtent svarbiausi jūsų reikalavimai šiai vaikiškai transporto priemonei. Ir riboti savo fantazijos čia net nebūtina – galimybės tikrai plačios.

Žinoma, nepaskutinėje vietoje ir jūsų mažųjų princų karietų kaina. Na, ji, dažniausiai priklauso nuo savybių rinkinio. Tačiau, pažymėtina, kad princai užauga stebėtinai greitai, o jų naudotas vežimėlis labai dažnai atrodo beveik nedėvėtas. Tad perleisti jį kitam mažajam princui niekada nebūna problema, belieka tik suderinti sąlygas.

Advertisements

Tagged: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: