Juokingos dovanos

puodelis-kastetas-01-500x500Juokingas gyvenimas – ar norėtumėte tokį gyventi? Rašau ne apie pajuokos kupiną ir niekam tikusį egzistavimą, o apie gyvenimą, kai norisi juoktis, linksmintis, susitikti, linksmai bendrauti, tiesiog dovanoti šypsenas visiems, visur ir visada. Taigi tvirtinu, kad juokingas gyvenimas – tai laimingas ir geras gyvenimas. Kas gi tą mūsų gyvenimą tokį padaro? Manau, kad juokingi žmonės ir juokingos dovanos. O gal juokingi žmonės tai ir yra pačios tikriausios dovanos. Juokingos mūsų gyvenimo dovanos.

 

Taigi, juokingi žmonės – ar daug jų, tokių, sutikote savo gyvenime? Aš turiu tokį artimą draugą. Visada prisijuokiu iki ašarų būdama kartu su juo. Ir ne tik aš. Na, o jis tiesiog bendrauja, kažką šneka, kažką pasakoja, ir visi aplinkui juokiasi. Gera būti tokioje kompanijoje. Atrodo, tiek nedaug tereikia, kai būna šalia tokių juokingų žmonių – tiesiog bendrauti. Deja, ne kiekvienam tai duota – būti juokingu ir juokinti žmones, savo draugus. Manau, suprantate, apie ką šneku. Kai turi juoko dovaną (ar kauliuką), tai jokių išskirtinių pastangų nereikia, kad pasaulis aplinkui tave juoktųsi. Dažniausiai iš viso užtenka tiesiog būti tame pasaulyje, tai yra su draugais ar pažįstamais. O jie juokiasi, nors nieko tokio nei padarei, nei pasakei. Na bent jau taip atrodo. Žodžiu, tai ir yra pati tikriausia juoko dovana.

 

Susimąsčiau, kas yra tos juokingos dovanos. Ką jos reiškia mūsų toli gražu ne visada juokingame gyvenime. Labai daug. Tai ką gi daryti, kai gyveni, o šalia tavęs nėra juokingos dovanos – draugo, pažįstamo, kaimyno ar šiaip gero žmogaus. Ogi, manau, kad reikia imti ir nusipirkti tų juokingų dovanų. Kokių? Kokių tik bepagalvotum. Viena elementariausių dovanų – virtuvės prijuostė. Daiktas iki ašarų reikalingas, būtinas ir naudojamas kiekvienoje virtuvėje. Patogu, praktiška ir paprasta. O paimkime ir pasiriškime, ne šiaip sau prijuostę, o juokingą. Ir gyvenimas tavo virtuvėje pasidarys linksmas. Juk smagiau maišyti puodus, pjaustyti svogūnus, skusti bulves ar kepinti rūkytą šoninę ne šiaip sau, o juokingai pasirėdžius. Tapkime solidžiais verslininkais, seksualiomis mokinukėmis šiam vakarui ir juokimės troškindami dieviško skanumo vakarienę, ją ragaudami ir mėgaudamiesi. Patikėkite, tolesnis vakaras bus tik juokingesnis ir juokingesnis. Štai ir žingsneliai juokingo gyvenimo link.

 

Ar juokinga ruošti namų darbus, mokytis matematikos ir pan. Sakysit – nelabai. Pasikabinkite priešais savo rašomąjį stalą matematinį laikrodį. Garantuoju, juoksitės kiekvieną kartą, kai norėsite sužinoti laiką. Nes tam jums prireiks atlikti elementariausius aritmetinius veiksmus. Kaip žinia, ne visada jie paprastai pasiduoda. Vat jums ir juokas – paprasta, elementaru, o sėdite ir bandote suskaičiauoti, kiek gi dabar tų valandų.

 

Tiesiog, prisigalvoti ir juokauti galima kad ir iš nieko. Svarbiausia – juoktis. Iš matematikos, iš laikrodžio, iš prijuostės ar maisto gaminimo. Tiesiog juktis, daug ir nuoširdžiai, iš visos krūtinės. Žiauriai gera. Kada taip kvatojotės paskutinį kartą? Taigi, tikiuosi jau supratote, kad juokingas gyvenimas, tai tai mums dovanota dovana, kurią dovanoja juokingi žmonės arba susikuriame mes patys, nes juoktis gera, sveika ir naudinga. Gyvenkite taip, kad ir patys būtume gyvenimo dovanos. Juokingos dovanos pačia tikriausia šio žodžio reikšme.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: